Blaze 30-Inch Beverage Center With Sink & Ice Bin Cooler - BLZ-30CKT-SNK
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
BLZ-30CKT-SNK
MPN:
BLZ-30CKT-SNK
Shipping:
Free Shipping
On Sale
  • front view of BLZ-30CKT-SNK
  • angle view of BLZ-30CKT-SNK
  • top view of BLZ-30CKT-SNK
  • detail view of BLZ-30CKT-SNK faucet
Frequently bought together:
Description
  • Front bottle storage with drainage holes for easy access and quick clean-up
  • Insulated ice bin with insulated stainless steel cover
  • Requires a 10mm long shank male connector supply line, hot and cold pair, for installation (sold separately)
Dimensions
Overall
Width 30"
Depth 25 1/8"
Height 28"
Cutout
Width 28 3/8"
Depth 23 1/8"
Height 9"